سوالات متداول

چطور در سازه صنعتگران امید آریا جستجو کنم؟

سازه صنعتگران امید آریا راه های متفاوتی را برای شما خریداران قرار داده است تا بتوانید به راحتی به کالای مورد نظر خود دسترسی پیدا کرده، آن را سفارش دهید و یا با تامین کنندگان وارد مذاکره شوید. شما میتوانید با مطالعه جستجوی کالا در سازه صنعتکران امید آریا به صورت کامل با با این روش ها آشنا شوید.

تفاوت شرکت سازه صنعتگران امید آریا با سایت های آگهی و B2C چیست؟

در پلتفرم های B2B همانند سازه صنعتگران امید آریا ویژگی هایی وجود دارد که در سایت های آگهی و B2C مانند دیجی کالا برخی از آنها را نمیتوانید پیدا کنید، همانند خرید عمده، تامین کنندگان اعتبار سنجی شده، سیستم استعلام قیمت (RFQ)، ارتباط بدون واسطه مابین تامین کنندگان و خریداران، بیمه تجارت و ...

خدمات شرکت سازه صنعتکران امید آریا برای خریداران چیست؟

شما خریداران میتوانید با استفاده از ارسال درخواست استعلام قیمت، از تامین کنندگان مختلف قیمت کالای مورد نظر خود را جویا شده و مزنه کالا را در بازار بدست آورید و تامین کننده مورد نظرتان خرید کنید.2. مشاوره تخصصی ویترین نت این امکان را برای شما خریداران قرار داده است تا با تامین کنندگان به صورت مستقیم ارتباط برقرار کرده و مشاوره تخصصی از آنها دریافت کنید

قوانین و مقررات همکاری با شرکت سازه صنعتکران امید آریا چیست؟

با توجه به قوانین تجارت الکترونیک کشور و اهمیت کیفیت خدماتی که شرکت سازه صنعتگران امید آ یا به مشتریان خود ارائه میدهد، قراردادی جهت همکاری با تامین کنندگان در نظر گرفته شده است که میتوانید متن کامل آن را از طریق این لینک دانلود کنید.

روش های خرید محصولات در شرکت سازه صنعتگران امید آریا چیست؟

شما مشتریان میتوانید در تمامی مراحل منبع یابی، ایجاد ارتباط با تامین کنندگان، ثبت سفارش، پرداخت و پشتیبانی از شرکت سازه صنعتگران امید آریا استفاده کنید و کالای مورد نظر خود را از تامین کنندگان تایید شده تامین کنید.

شرکت سازه صنعتگران امید آریا چیست؟

شرکت سازه صنعتگران امید آریا به عنوان پل ارتباطی مابین تامین کنندگان و خریداران B2B، تجارت را برای تامین کنندگان و خریداران آسان و قابل اعتماد می سازد. این فرآیند با ارائه خدمات تجاری گوناگون به تامین کنندگان از طریق حضور در فضای اینترنت و ارتباط بدون واسطه با مشتریان انجام می گیرد. کمک به خریداران نیز در راستای پیدا کردن با کیفیت ترین کالاها و محصولات در سریع ترین زمان ممکن و از مورد اعتماد ترین تامین کنندگان انجام می پذیرد.